החברה top_lines.gif (128 bytes) פעילויות החברה top_lines.gif (128 bytes) פרויקטים top_lines.gif (128 bytes) מכרזים והתקשרויות top_lines.gif (128 bytes) צור קשר top_lines.gif (128 bytes) English top_lines.gif (128 bytes) עובדים
 
הצג מפת עומסים
דף הבית  /  החברה  /  קיימות ואיכות הסביבה

החברה

 
 

מבזקי תנועה

arrow_white.gif (163 bytes)

הודעות איילון

מצלמות איילון

כביש מס' 1
חולון
קיבוץ גלויות
לה גוורדייה
יצחק שדה
השלום
ארלוזרוב
ההלכה
רוקח
קק"ל
גלילות
הרצליה 1

פרויקט נבחר

הפרדה מפלסית כביש-מסילת רכבת
בבאר יעקב (הפרדה מס' 133)
 
 
 
 

קיימות ואיכות הסביבה

 

פיתוח בר קיימא בחברת נתיבי איילון

המושג "פיתוח בר קיימא" הוגדר לראשונה בשנת 1987 בועדת ברונטלנד של האו"ם ופירושו "פיתוח העונה על צרכי ההווה מבלי לפגוע ביכולת הדורות הבאים לענות על צורכיהם". המושג פיתוח בר-קיימא מתייחס לשלושה תחומים עיקריים: סביבה, חברה וכלכלה. כחברה העוסקת בתחום תשתיות התחבורה, חברת נתיבי איילון מכירה בחשיבותו של פיתוח בר קיימא ופועלת לקידום הנושא. בחברה מונה ממונה על פיתוח בר קיימא ואף הוקמו צוותים לעיסוק בנושא פיתוח בר קיימא. צוותים אלו אמונים על הטמעת ערכי פיתוח בר קיימא בפעילות החברה באמצעות גיבוש תוכנית פעולה אופרטיבית, אימוץ יעדים וליווי לאורך תהליך היישום. עיקר ההשפעה הסביבתית שיש לחברה הוא בפרויקטים המקודמים על ידה. לכן פעילות רבה נעשית בתחום זה. חברי הצוות לפיתוח בר קיימא בפרויקטים, מקיימים דיונים עם אנשי מקצוע, מומחים ומנהלי פרויקטים בכדי לבחון את האפשרויות לקידום פיתוח בר הקיימא בפרויקטים במסגרת המגבלות החוקיות והתקציביות. נושאים לדוגמא אותם מקדמת החברה הינם: תאורת כביש חסכונית ושימוש במצעים ממוחזרים.

 
בדרך 20 (נתיבי איילון), החברה מפעילה מערכות מתקדמות לניהול ובקרת תנועה בכדי לאפשר זרימת תנועה יעילה יותר ובכך להעלות את הבטיחות ולהקטין את זיהום האוויר. פעילות לקידום הקיימות נעשית גם ברמת מטה החברה. מטרת פעילות זו, להביא לחיסכון במשאבים ולהקטנת טביעת הרגל הפחמנית של עובדי החברה ע"י : רכש ירוק, חסכון במים, מיחזור נייר ועוד.
 
בנוסף, פועלת החברה להעלאת מודעות העובדים במטה החברה לנושא הקיימות. גובשה תוכנית העבודה כוללת תוך שימת דגש על העמקת הידע של העובדים והמנהלים לנושאי איכות הסביבה ופיתוח בר קיימא, על ידי עריכת סדנאות יעודייות לעובדים. בנוסף, מסרים סביבתיים מועברים לעובדים ולמנהלים באמצעות ניוזלטר בנושא קיימות בשם "סביבתון איילון", במסגרתו מועברים גם דיווחים תקופתיים על מדדים סביבתיים במטה.

 

 
 
 
 
 
bottom_logo
 
 
cyberserve-FooterIcon.png CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לחברת נתיבי איילון בע"מ © 2014